REALIZACJE

Nasze portfolio

Nasze portfolio

 • System ITS w Gliwicach

  System inteligentnego sterowania ruchem zastosowany w Gliwicach jest jednym z najnowocześniejszych systemów w Polsce oraz pierwszym tego typu wdrożeniem funkcjonującym na obszarze Górnego Śląska.

  Sprawdź szczegóły
 • Budowa systemu TRISTAR

  Zintegrowany System Zarządzania Ruchem TRISTAR to rozwiązanie z zakresu Smart City, którego głównym zadaniem jest poprawa płynności i bezpieczeństwa ruchu drogowego w Trójmieście.

  Sprawdź szczegóły
 • Tunel na Drogowej Trasie Średnicowej

  Drogowa Trasa Średnicowa (zwana popularnie DTŚ-ką) przebiegająca przez: Katowice, Chorzów, Świętochłowice, Rudę Śląska, Zabrze i Gliwice jest drogą dwujezdniową o co najmniej dwóch pasach ruchu w każdą stronę, która łączy główne aglomeracje Górnego Śląska.

  Sprawdź szczegóły
 • Utrzymanie Tunelu pod Martwą Wisłą

  Tunel pod Martwą Wisłą to najdłuższa w Polsce arteria komunikacyjna położona pod lustrem wody oraz jedna z flagowych inwestycji Gdańska. Łączy zachodnią część miasta z Wyspą Portową, umożliwiając kierowcom ominięcie zatłoczonego centrum.

  Sprawdź szczegóły
 • Utrzymanie systemu TRISTAR

  Uruchomiony w 2015 roku Zintegrowany System Zarządzania Ruchem TRISTAR, którego zadaniem jest usprawnienie komunikacji w Trójmieście, łączy 165 trójmiejskich skrzyżowań.

  Sprawdź szczegóły
 • Rozwiązania ITS dla Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

  Od 2016 roku współpracujemy z Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolią w obszarze analizy danych związanych z komunikacją miejską i systemem priorytetu nadawanego pojazdom uprzywilejowanym.

  Sprawdź szczegóły
 • System ITS w Radzionkowie

  Wdrożenie systemu ITS w Radzionkowie było kolejnym zadaniem z obszaru Smart City, a celem wykonanej modernizacji było zwiększenie bezpieczeństwa na głównych skrzyżowaniach w gminie, gdzie wielokrotnie dochodziło do kolizji.

  Sprawdź szczegóły
 • Systemy identyfikacji pojazdów

  Dla naszego klienta stworzyliśmy system identyfikujący pojazdy, który wykorzystuje dedykowane kamery, dające możliwość odczytywania tablic rejestracyjnych.

  Sprawdź szczegóły
 • Kontrapas autobusowy w Gdyni

  To pierwsza w Polsce i jedna z nielicznych w Europie inwestycja, mająca na celu rozładowanie korków poprzez wydzielenie pasa ruchu umożliwiającego przemieszczanie siępod prąd pojazdom komunikacji miejskiej.

  Sprawdź szczegóły

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, zgodne z ideą Smart City.

Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, zgodne z ideą Smart City.